top of page
background-final-azul.webp

ברוכים הבאים ל-Zoho One, פלטפורמה מלאה  של למעלה מ-40 יישומים משולבים שנועדו להעצים כול חברה ויחד עם זה לפשט תהליכים עסקיים, להגביר את הפרודוקטיביות ולהניע צמיחה בכל תחומי הארגון שלך. מדריך זה יספק סקירה תמציתית של כל רכיב של Zoho One, ומדגים כיצד הם פועלים יחד בצורה חלקה כדי לייעל את התפעול, לשפר את שיתוף הפעולה בצוות ולספק תוצאות מעולות, המותאמות לעסקים בכל גודל ומגזר.  לאחרונה יצאה חברת זוהו במבצע של התנסות חינם, ואנו יכולים לעזור לך לפתוח חשבון שכזה להתנסות והבנת הפלטפורמה בצורה מעמיקה יותר.

אנו שמחים להציג את הפלטפורמה הטובה והיחידה שכול חברה צריכה. יש הרבה מה וללמוד. אז קחו את הזמן ולמדו כל מה שצריך לדעת על יישומי Zoho One. כשתרגישו מוכנים, נוכל להתחיל.

ZOHO ONE

Zoho ONE
היא חבילת תוכנה הכל באחד המציעה יותר מ-45+ יישומים עסקיים שנועדו לעזור לחברות לייעל את פעילותן ולשפר את הפרודוקטיביות שלהן. יישומים אלה מכסים מגוון רחב של צרכים עסקיים, כולל מכירות, שיווק, תמיכת לקוחות, פיננסים, משאבי אנוש ועוד רבים.
 

ZOHO CRM

Zoho CRM 
מציע תהליכי מכירה יעילים, ניהול ושימור לקוחות  בצורה פשוטה וקלה לשימוש, עם יכולות אוטומציה, הפלטפורמה ניתנת להתאמה אישית מה שהופך אותה לפתרון חסכוני בצורה אטרקטיבית עבור חברות קטנות השואפות לשיפור היעילות התפעולית וצמיחה. ניתן לקבל שלושה רשיונות חינם לתפעול הגירסה החינמית.
 

crmplus

Zoho CRM Plus
היא גרסה משופרת המספקת חבילה מקיפה יותר של פתרונות תוכנה המיועדים לעסקים המבקשים לספק חווית לקוח יוצאת דופן בכל שלב במחזור חיי הלקוח.
פלטפורמת חווית לקוח מאוחדת, אנליטיקה מתקדמת ובינה מלאכותית, תקשורת רב-ערוצים, אוטומציה שיווקית, תמיכת לקוחות ושירות, התאמה אישית ואינטגרציה.

 

פלטפורמות לניהול מכירות והזמנות 

salesiq

Zoho Sales IQ
היא פלטפורמה שיכולה לעזור לך להגביר את פעילויות המכירות, התמיכה והשיווק שלך באתר/אפליקציה של העסק שלך. התוכנה מזהה מבקרים באתר שלך , שומר אותם מעורבים בכלי האוטומציה ועוזר לך לתקשר איתם באמצעות הודעה, שיחת שמע, דוא"ל וכו'.
 

bookings

Zoho Booking
הוא פתרון מקיף לתיאום פגישות המגשר בצורה חלקה על הפער בין עסקים ללקוחותיהם, ומייעל את תהליך הזמנת פגישות, פגישות ושירותים. נועד לתת מענה לצרכים של מגוון רחב של תעשיות, הפלטפורמה ניתנת להתאמה אישית המשתלבת ללא מאמץ עם לוחות שנה , שערי תשלום וחבילת יישומים אחרים . עם תכונות כגון תזכורות אוטומטיות, דפי הזמנה הניתנים להתאמה אישית, ניהול רב צוותים ומיקום.

זוהו מציעה מבחר עצום של תוכנות שבנויות לעבוד יחד. 

cliq.png

Zoho Cliq
פלטפורמת צ'אט מאפשרת שיחות עסקיות, בין אם הן בין צוותים פנימיים או עם בעלי עניין חיצוניים. עם תכונות עבודה היברידיות כמו ועידת וידאו וערוצי הודעות הניתנים להתאמה אישית, הצוותים שלך יכולים לעבוד יחד מכל מקום.
 

meeting.png

Zoho Meeting
פלטפורמת פגישות מקוונת ומאובטחת . שפר את חווית שיתוף הפעולה מרחוק שלך היום עם תוכנת הפגישות המקוונת המאובטחת שלנו.
 

ניהול חשבונות ומעקב פיננסי:

books.png

Zoho Books
פלטפורמה לניהול משימות החשבונאות לחברות. פלטפורמה מאובטחתדרכה אפשר לנהל את החשבונות והחשבוניות של החברה , ליישב את דפי הבנק , לשלוט בהוצאות , לפקח על פרויקטים ולמנוע דאגות לגבי ציות למס מכירות.
 

:כח אדם ומשאבי אנוש

people.png

Zoho People
מערכת מקוונת לניהול משאבי אנוש המיועדת לנהל ולגשת לכל נתוני העובדים שלך ממיקום מרכזי. כדי להתחיל, כל מה שאתה צריך זה מכשיר עם חיבור לאינטרנט וחשבון Zoho. אין צורך בהתקנת תוכנה.
 

שיווק המותג וקידום 

campaigns.png

Zoho Campaings
צור עיצובים רספונסיביים, התאם אישית הודעות, שלח הודעות דוא"ל לתיבות דואר נכנס, הפעל זרימות עבודה אוטומטיות והתחבר ללקוחות חדשים - Zoho Campaigns מספק את ערכת הכלים כדי לענות על צורכי השיווק שלך בדוא"ל.
 

social.png

Zoho Social
פלטפורמה המסייעת לעסקים בכל הגדלים לנהל את הנוכחות שלהם במדיה החברתית.
 

שרות לקוחות, תמיכה טכנית 

desk.png

Zoho Desk
פלטפורמה לאיסוף אינטראקציות מערוצי תקשורת וממדיה שונים (אימייל, טלפון, צ'אט, מדיה חברתית, פורטל שירות עצמי, פורומים וטפסים) ומציג אותם במקום אחד. משימות כגון הקצאת כרטיסים, הסלמות שירות, כללי התראות ופעולות מבוססות זמן יכולות להיות אוטומטיות על ידי הגדרת כללי זרימת עבודה.
 

assits.png

Zoho Assist
מעצימה עסקים עם נוכחות ברחבי העולם. עם תמיכה מרחוק מאובטחת מבוססת ענן ותוכנת גישה מרחוק כדי לספק חוויות תמיכת לקוחות מהשורה הראשונה. חיבורים מאובטחים, מבוססי אינטרנט, לפי דרישה עם מחשבים מרוחקים, מחשבים ניידים, מכשירים ניידים ושרתים בקלות.
 

דוחות אנליטיים ובינה עסקית 

analytics.png

Zoho Analytics
תוכנת BI וניתוח נתונים בשירות עצמי המאפשרת לנתח את הנתונים שונים, ליצור הדמיות נתונים מדהימות ולגלות תובנות נסתרות תוך דקות.
 

שפר את העסק שלך עם פיתוח אפליקציות מותאם אישית ואוטומציה אפקטיבית

creator.png

Zoho Creator
באמצעות יישומים, עסקים יכולים כעת לשפר את פרודוקטיביות העובדים, לספק חוויות לקוחות טובות יותר, וחשוב מכך, להישאר רלוונטיים. Zoho Creator היא פלטפורמה מובילה שעוזרת לפתח וליצור יישומים ייעודיים לפתרון בעיות עסקיות ייחודיות.
 

crm-israel.png

נשמח לשמוע ממך.

הטופס הוגש בהצלחה

bottom of page